Zemin kaplama çeşitlerinden olan epoksi multilayer kullanım oldukça kolay bir nitelikte olup seri bir şekilde temizlenmektedir. Bu kaplama çeşidi kullanım açısından reel olarak çek ebatlı mahiyettedir. Kullanımı sayesinde pürüzsüz ve camsı yüzey meydana getirilmektedir. Kullanıcının talep etmesi halinde zımpara ya da portakal kabuğu şeklinde yüzeyler oluşturulabilmektedir. Bu da bu ürünün çeşitlilik ve istenilen şekle dönüştürülmesinde rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Bu oluşum sayesinde içerik olarak toz tutulması engellenmektedir.

Ürün Nasıl Bir Yapıdadır

Bu ürün yapı olarak birden fazla katmana sahiptir. Bu özelliği taşıması sayesinde mukavemet açısından mekanikliği yüksek konumdadır. Bu nedenle tonajı ağır alanlarda özellikle trafikte; başlıca tercih sebebi olmaktadır.

Çok güçlü olması kimyasından kaynaklandığından bu alanın öncü kaplama çeşidini oluşturmaktadır. Dayanıklılık olarak ek mahiyette ekleyecek olursak eğer; bütün asit türlerine; alkalilere; kimyasallara karşı oldukça güçlü bir durumdadır.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Trafik açısından ağır tonaja katlanmak mecburiyetinde olan fabrikalar; tesislerde, depolarda; gıda işleme tesislerinde; ilaç üretim fabrikalarında; sektör olarak otomotivde; deri sanayisinde; bütün otoparklar ile antrepolarda çok geniş bir mahiyette kullanılmakta ve ihtiyacı tam olarak karşılamaktadır. Bu nedenle de en çok tercih edilen ürünün başında gelmektedir.

Özellikleri ve Sunduğu Avantajları Nelerdir?

Mukavemete açısında trafikte ağır yüklere karşı oldukça dayanıklı olması; yüzey çeşitliliği ve şekillendirme açısından pürüzlü desenli ve grenli şekiller elde edilmesi; talep edilmesi halinde zımpara yüzey kıvamına dönüştürülmesi; pürüzsüz camsı ve ek alamayan yüzeyler meydana getirilmesi; herhangi bir hasar anında tamir edilmesinin basit ve kolay bir hüviyette bulunmaktadır.

Temizlik açısından zahmetsiz ve seri olması; özellikle tozu barındırmaması neticesinde tozun olmadığı tozumasız bir alan meydana getirmesi; ve ebat olarak ürünün 2ile 5 mm arasında değişmesi ve oldukça pratik bir içerikte olması kullanıcılar açısından sunduğu e önemli avantajları oluşturmaktadır.

Bu ürünün kullanım sayesinde hem ihtiyaçlarınız seri ve etkin bir şekilde çözümlenerek; sunduğu kullanım kolaylığı ile kullanım alanınızda sağlık ve hijyenik noktasında konforu yaşatır. Böylelikle hem bina ya da işyerinizin ömrünüzü çok uzun yıllar hem de estetik ve görüntü olarak muhafaza ederek çok büyük bir mali yükten kurtulmayı uzun yıllar garanti eder.